O nas

 

‘A good teacher is like a candle – it consumes itself to light the way for others.’

Marta

Jestem Marta. Jestem wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego, tureckiego i niemieckiego który pasję uczenia się języków obcych łączy z ich nauczaniem, sympatią do ludzi, a także z doświadczeniem w pracy z osobami w różnym wieku, zaczynając od dzieci. Pamiętaj, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla Twojej nauki języka, zacznij kiedy poczujesz taką potrzebę, niezależnie od tego czy jesteś uczniem, pracownikiem czy osobą na emeryturze. Ograniczeniem w dojściu do swojego celu możesz być jedynie Ty! Nie pozwól jednak na to! Bazując na wszechobecnej komunikacji w języku obcym pomagam swoim uczniom osiągnąć w niej płynność i swobodę. Mam zdolność odwzorowywania akcentów w wielu językach obcych, dlatego też z ogromną perfekcją pokazuję swoim uczniom drogę do ich kopiowania, do wyrażania się w języku tak, jak to robi native speaker. Swoim pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru sprawiam, że atmosfera na zajęciach staje się niezapomnianym przeżyciem. Według mnie organizacja nauki jest ogromnie istotna. Nauczysz się efektywnie gospodarować swoimi notatkami (co wbrew przekonaniom ma ogromne znaczenie), z jakich materiałów warto korzystać by wspomagać pracę nad udoskonalaniem swoich językowych umiejętności, jakimi metodami zapamiętywać, jak uczyć się w kontekście, a nigdy nie uczyć się słów w odosobnieniu i wielu innych. Jeśli uważasz, że czegoś nie potrafisz, nie masz do czegoś predyspozycji, pokażę Ci, że odpowiednie nastawienie wspomaga postawione cele i postaram się nauczyć Cię odpowiednio myśleć podczas pracy nad językiem. Zależy mi abyś pokochał cały proces nauki języka, abyś najzwyczajniej pokochał język, którym pragniesz się posługiwać a zaczniesz wtedy korzystać z jego zasobów coraz chętniej, nieskrępowanie i naturalnie. Trzymam kciuki, aby Twoje językowe marzenia się spełniły, w czym chętnie Ci pomogę!Edyta

Mam na imię Edyta i jestem miłośniczką i wykwalifikowanym nauczycielem języków obcych takich jak angielski i portugalski, których nauczyłam się mieszkając za granicą gdzie spędziłam 14 lat. Mieszkając w Brazylii nauczyłam się miłości do ludzi i świata, dzięki temu przywiozłam do Polski radość i znajomość języka ,którą dzielę się z moimi uczniami każdego dnia. Dzięki doświadczeniom, które zdobyłam w Anglii nauczyłam się wnosić entuzjazm na zajęcia i stwarzać uczniom swobodne warunki do nauki, które wspomagają utrwalanie nowego słownictwa zarówno tym najmłodszym, jak i tym najstarszym na rożnych poziomach nauczania. Zawsze dobieram metody uczenia indywidualnie, pomagam przełamywać bariery językowe( które istnieją tylko w naszych głowach), strach, który wstrzymuje przed mówieniem w językach obcych. Zapraszam Cię na przygodę , którą możesz odbyć ze mną poprzez naukę języka którym chcesz się posługiwać biegle. Przestań się wahać i zacznij już dziś! Jutro to trochę za późno, otwórz się na nowe możliwości które daje ci świat i komunikuj się, jedynym sekretem jest praktyka! Czekam na Ciebie z niecierpliwością!kasia

Kasia

Mam na imię Kasia. Z językiem hiszpańskim jestem związana ponad 20 lat prywatnie, a zawodowo od 2004 roku kiedy rozpoczęłam pracę w Hiszpanii. Przez lata język ten stał się dla mnie drugim językiem w komunikacji a Hiszpania drugim moim domem. Od kilku lat po powrocie do kraju zajmuję się nauczaniem, co sprawia mi ogromną satysfakcję, zarazem inspiruje do ciągłego rozwoju. Posiadam doświadczenie w pracy nauczyciela na wszystkich poziomach. Zaczynając od pracy z małymi dziećmi, gdzie nauka odbywa się poprzez zabawę, gry i inne formy aktywnego zanurzania się w języku. Możliwość pracy w osobami w różnym wieku bardzo mnie motywuje, zawsze szukam różnych form skutecznej nauki, dostosowuję formę zajęć do możliwości i umiejętności uczniów. Jestem przekonana, że każdy może osiągnąć wymarzony poziom nauki języka. Zawód jaki wykonuję jest dla mnie przede wszystkim pasją, cieszy mnie fakt, że mogę wykonywać pracę, która jest dla mnie samej przyjemnością. Dzięki temu na co dzień mam dużo pomysłów, które wykorzystuję podczas zajęć, a o ich trafności świadczą moi zadowoleni uczniowie. Uczę w sposób ciekawy, kreatywny. Dokształcam się i nieustannie rozwijam językowo. Zawsze staram się zarazić moich uczniów miłością do Hiszpanii, kultury, muzyki, kuchni i ludzi.  Jeśli chcesz nauczyć się tego pięknego języka, miło i efektywnie spędzać czas podczas nauki, zapraszam. Pokażę Ci, że nauka może być ciekawa i przyjemna, pokochasz ten język tak jak ja, a wszelkie bariery w komunikacji znikną. Spełnij swoje marzenie, z moja pomocą i pracą własną jest ono w zasięgu wzroku.

Marta

Jestem Marta i jestem wykwalifikowaną nauczycielką języka francuskiego, która w krótkim czasie nauczy Cię mówić po francusku w przyjemnej i relaksującej atmosferze. Moja przygoda zaczęła się we wczesnych latach mojego życia, uczęszczałam do gimnazjum i liceum o profilu francuskim, później studiowałam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, które ukończyłam na Universite de Bordeaux we Francji. Mieszkałam we Francji ponad rok odkrywając kulturę i zakątki Nowej Akwitanii. Od roku uczę międzynarodowych studentów z całego świata w Warsaw School of Bussiness w Warszawie. Bazując na mojej wiedzy pomagam moim studentom płynnie posługiwać się językiem francuskim. Podobnie jak ty, nie lubię nudnych i powtarzających się lekcji. Wierzę, że uczysz się lepiej, gdy Twoi uczniowie dobrze się bawią i są zaangażowani. Moim celem jest pomóc wam nauczyć się języka francuskiego z pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru, sprawiając, że nasz czas spędzony razem będzie zabawny i zaowocuje na przyszłość. Nauczycie się efektywnie zarządzać własnymi notatkami. Sprawię, że zakochasz się w całym procesie nauki nowego języka i odkryjesz jak łatwo będziesz mógł wyrazić siebie po francusku. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zacząć wspólną pracę!

Nikoloz

Gamardżoba, mam na imię Nikoloz i pochodzę z Gruzji; jestem entuzjastą kultury gruzińskiej oraz polskiej. Z Polską związany jestem od paru lat, kiedy to zacząłem studiować na Studiach Magisterskich we Wrocławiu a taraz kontynuuję na Doktoranckich. Lubię stawiać czoła wyzwaniom w Polsce czy w innych miejscach na świecie.  Specjalizuję się w europeistyce i stosunkach międzynarodowych i chętnie dzielę się niesamowitą historią i tradycjami swojego kraju.. Chętnie Ci pomogę w nauce języka gruzińskiego, dzięki któremu będziesz mogł/a swobodnie komunikować się z lokalnymi ludźmi. Sam proces nauczania i przekazanie wiedzy uczącym się jest dla mnie wielką sztuką. To przede wszystkim przyjemna przygoda podczas której wraz z uczniem odkrywa się tejemnice językowe. Spójrz w oczy wyzwaniau odważnie! Szechwedramde (do zobaczenia.

Close Menu